Fox Tv'nin geçen yaza damga vuran dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde ağır yara aldı! 

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün yer aldığ Fox Tv'nin bu sene ki romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam dün akşam yayınlanan bölümü ile en sert düşüşünü yaşadı. 

Günek Kore uyarlaması dizi dizinin orjinal senaryosundan sonra senaryoda inanılmaz bir vasatlıkla ilerledi. Baş karakterlerin hepsi antipatikleştirildi, senaryo zeka kırıntısı da göstermeyerek çocuk oyunlarını dahi arattı. Ozan Korfalı karakteri daha işi ilk günden bırakması sonrası şirket bir günde tüm olumsuzlukları yaşadı. Şirketin tüm birimleri yanlış yaptı yani çaycılığa kadar Ozan bakıyormuş anladığımız kadarıyla. 

Dizide zaten romantik komediden çıkıp drama dönerken başk karakterler Ozan ve Esra baya baya Çınar ve Çağla'ya adaletsizlik yapan karakterlere dönüştürüldü. Öyle ki Esra ve Ozan karakterlerinin aşk yaşaması bile görünmek istenmeyen durum haline geldi. Yani sosyal medyada tepki gören Esra ve Ozan birleşmemesi aslında sadece fanları delirten bir durum. Dizide da büyük problemler vardı. Dizi asıl izleyicilerini kaçrıdı. Yeşilçama bağlayan onu bile baya kötü yapan son bölümde görülen o ki dizinin fanları bile diziyi terk etti.

Kanaldan karar da verildi. Dün akşam yayınlanan bölüm reytinglerde ilk 10'a dahi giremedi. Cuma'nın günün yeni galibi Aziz dizisi oldu. Star Tv'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu'da oldukça iyi gitmeye devam etti.  24 Aralık 2021 reytinglerine göre AB'de Aziz birinci olurken Kaderimin Oyunu 3. oldu, TOTAL'de ise dizilerde birinciliği Arka Sokaklar ikinci olarak, Kaderimin Oyunu 3. olarak yer aldı.

Aşk Mantık İntikam dizisi ise ne Total'de ne AB'de ilk 10'a girebildi. Aşk Mantık İntikam dizisi için final kesinleşti. Dizinin Ocak ayında final yapması bekleniyor.