Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün yer aldığı Aşk Mantık İnrtikam dizisi geçtiğimiz yaz büyük bir başarı elde etmişti. Güney Koreden orjinal senaryonun bitmesinin ardından senarist adı altındaki bizim senaristler diziyi adeta hiç etmişti. 

Dizideki dalga geçer gibi vasat mantık dışı çocuk senaryolar, antipatikleştirilen başrol çiftlerine şimdi bir de antipatik oyuncu eklendi. Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yine yok artık bu dizi neden final yapmıyor kanalın torpillisi mi yorumlara neden oldu.

İlk bölümlerdeki eğlence, orjinal senaryo, sempatik oyunculuklar yerini vasatlığa bıraktı. Kış sezona girmesiyle de tamamen drama dönmeye çalışan senaryo günlük dram dizilerin bile yanına yaklaşamayan bir vasatlığa girdi. Diziyi izleyen sadece fandomlar kaldı. Reytinglerde bile dibe vuran dizi hala finalden çok uzak.

Aşk Mantık İntikam dizisinde antipatikleştirilen Ozan ve Esra karakteri, senaryodaki Ozan'sız şirketin tüm bölümlerinin bir günde çökmesi gibi dalga geçer gibi vasatlıklar sillesine şimdi de Anıl İlter eklendi. Aşk Mantık İntikam dizisinin artık toparlanmasına imkan yok ancak dizinin final haberi de bir türlü gelmedi.

İlk bölümlerdeki harika oyunculuklar, uyum, tatlı senaryo yerini kocaman bir vasatlığa bırakarak devam etti. Son olarak çocukların da girdiği senaryonun son fgramanında Ozan ve Esra antipatisi devam etti.