Fox tv'nin büyük bir başarıyla başlattığı daha sonra ise büyük inişe geçen dizisi Aşk Mantık İntikam finali için tarih kesinleşti!

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi için final tarihi kesinleşti. Hayranlara hem iyi hem kötü haber geldi.

Geçtiğimiz yaz büyük bir başarı yakalyarak başlayan Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam daha sonra orjinal senaryonun bitmesiyle Türk senaristlerle görülmemiş bir vasat senaryo ve tüm karkaterlerin antipatikleştirilen değişimi çocukların dahi izlemeyceği saçmalık basitlik sahnelerle tekrarlarla adeta dibi gördü. 

Dizinin vasata dönen senaryonun bileti senaristlere değil de Melisa Döngel ve Burak Yörük'e kesilerek iki oyuncu diziden gönderilmiş ve shipçi fanlara uyularak dizi iyice dibi görmüştü.

Aşk Mantık İntikam dizisi başarılı oyuncularına rağmen kötü senaryoyla daha fazla devam edecek. Dizi için fial tarihi belirlenmiş ancak kanalın tek romantik komedi dizisi olması nedeniyle şans verilmişti.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Dizinin 39. bölümde final yapması planlanmıştı. Ancak bu tarih değişti. Aşk Mantık İntkam final tarihi yaşanan bir gelişmeyle değişime gitti. 

Aşk Mantık İntikam dizisinin 42. bölümde final yapmasına karar verildi. Eğler yeni bir gelişme yaşanmazsa dizi 42. bölümde ekranlara veda edecek.