Güney Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisinde şok ayrılık! Dizinin vasat ötesi akıl dışı senaryosunun bedelini Çağla ve Çınar karakterleri ödedi!

Bu yaz ekranlarda büyük bir başarıya ulaşan romantik komedi eğlenceli yaz dizisi olan Aşk Mantık İntikam dizisi uyarlama senaryosu bittince Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal'ın ellerinde Türk televizyon tarihinin en berbat işi haline dönüşmüştü. Kış sezonuna uygun olarak drama döndürülmeye çalışan dizi dalga geçer gibi saçma bir senaryo, antipatik başrol karakterlerine dönüşmüştü. 

Dizinin seyircisi kaçmış sadece fandomlar kalmış. Görülen o ki fandomları bari kaybetmeyelim diyerek fanların sinir oldukları karakterler haline getirilen Çınar ve Çağla karakterleri diziden gönderilerek dizinin hala devam etmeye çalışacağı düşünülüyor. 

Dizide başrol karakterleri 180 derece değiştirilmiş, Ozan ve Esra karkaterleri zorlama birleşme sahneleri ile antipatik ve haksız karakterler dönüştürülmüş, haksızlığa uğrayan Çağla ve Çınar karakterleri ise shipçi fandomların düşmanı haline getirilen antipatik kötü karakterle dönüştürülmüştü.

Dizi o kadar dalga geçer haline getirlmişti ki Ozan karkateri şirketten ayrıldığı gün daha şirketteki tüm departmanlar çökmüş kimse bir halttan anlamayan çalışanlar olarak lanse edilmiş şirketin çaycısından yöneticisine her şey Ozan'ın yaptığı şekilde gösterilmişti.  

Aşk, Mantık, İntikam dizisinin Çağla'sı Melisa Döngel ve Çınar'ı Burak Yörük senaryo gereği diziden ayrılıyor. Yani dizinin berbat ötesi saçmalık sinir bozucu senaryosunun bedeli oyunculara ödetildi. Sırada kim var Burcu Özberk ve İlhan Şen mi? Senaristler dururken oyuncular gönderildi.

No:9 Productions yapımcılığında Murat Öztürk yönetmenliğinde Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınar ve Çağla’ya hayat veren Burak Yörük ile Melis Döngel diziden ayrılıyor.

Dizide antipatikleştirilen Ozan karkateri devam ederek asistanı olarak Sebat Kumaş diziye dahil olacak. Karakterin annesini de Elçin Atamgüç canlandıracak. Dizinin dibe vuran reytingleri aynı senaristlerle nasıl çıkacak dersiniz?