FOX TV'de başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şeşen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün paylaştıkları Aşk Mantık İntikam dizisi son dönemlerde eleştirilerin odağında olmuştu. Senaryoda yaşanan saçmalıklar nedeniyle giderek kan kaybeden dizide ayrılık haberleri de peş peşe gelmeye başladı. Peki Aşk Mantık İntikam Çınar ayrılıyor mu? Aşk Mantık İntikam dizisi Burak Yörük ayrıldı mı? Burak Yörük Aşk Mantık İntikam dizisinden neden ayrılıyor?

AŞK MANTIK İNTİKAM ÇINAR AYRILIYOR MU?

Her cuma Fox TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Burcu Özberk ve İlhan şen'in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisinden ayrılık haberi geldi. Alınan bilgiye göre Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınar karakterine hayat veren bırakıyoruz diziden ayrılıyor.

ask-mantik-intikam-cinar-ayriliyor-mu-burak-yoruk-ask-mantik-intikam-dizisinden-ayrildi-mi-1

BURAK YÖRÜK AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİNDEN NEDEN AYRILIYOR?

Ayrılık haberleri sonrasında izleyiciler Burak Yörük Aşk Mantık İntikam dizisinden neden ayrılıyor sorusunun yanıtını da araştırmaya başladı. Genç oyuncunun dizide hikayesinin bittiği bu nedenle de senaryo gereği veda edeceği öğrenildi. Aşk Mantık İntikam dizisi ile ilgili final haberleri ise gerçeği yansıtmıyor. Çünkü ilerleyen günlerde diziye yeni oyuncular katılacak. Elçin Atamgüç ve Sebahat kumaşın dedi de yeni karakterleri olarak gelecekler öğrenildi. Dizinin yeni karakteri olacak olan Sebahat Kumaş Ozan'ın asistanı olacak. Elçin Atamgüç ise bu karakterin annesine hayat verecek.