FOX TV ekranlarında Her hafta cuma akşamı yayınlanan Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrollerini paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisi tüm hızı ile devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yılbaşı nedeniyle ekranlarda olmayan dizi bu hafta geri dönecek. Ancak dizinin yeni bölümü yayınlanmadan önce gündemi çalkalayan bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre dizide Çağla karakterine hayat veren genç oyuncu Melisa Döngel ayrılık kararı aldı. Peki Aşk Mantık İntikam Çağla diziden ayrılıyor mu? Melisa Döngel Aşk Mantık İntikam dizisinden neden ayrıldı?

AŞK MANTIK İNTİKAM ÇAĞLA AYRILIYOR MU?

Her hafta cuma akşamları izleyenleri ekran başına kilitleyen Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Sevilen dizi geçtiğimiz hafta yılbaşı haftası olması nedeniyle 1 haftalık ara vermişti. Bu akşam ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek olan dizide Çağla'nın ayrılığı gündeme bomba gibi düşüyor. Dizide Çağla karakterine hayat veren Melisa Döngel rolü bittiği için diziden ayrılıyor.

MELİSA DÖNGEL AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDI?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veren Melisa Döngel ayrılığı gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiye göre güzel oyuncu dizideki rolü bittiği için yani senaryo gereği diziye veda edecek. Ancak izleyiciler bu duruma bir hayli tepkili. Genç oyuncunun hayranları sosyal medyada ayrılık haberlerinin yalan olması için kampanya başlattı.