Ülkemizde ve dünya genelinde yaşanan ekonomik gelişmeler ne yazık ki vatandaşın gelir düzeyinin her geçen gün daha da etkilemektedir

Asgari ücretlilere müjde: PTT, şartsız 10-20-30 bin TL nakit desteği sağlayacak! Ülkemizde ve dünya genelinde yaşanan ekonomik gelişmeler ne yazık ki vatandaşın gelir düzeyinin her geçen gün daha da etkilemektedir. Bu nedenle ülkemizdeki kamu ve özel bankalar Vatandaşı rahatlatabilmek adına bazı girişimlerde bulunmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Bununla beraber Türkiye’nin köklü kurumları arasında yer alan PTT de yeni dönemde vatandaşın nakit sıkıntısını çare olabilmek adına bazı adımlar atmaktadır. Özellikle asgari ücretli olarak çalışan kişilere yönelik yapılan kredi kampanyalarında vatandaş bir hayli rahat edebilmekte ve rahat bir nefes alabilmektedir. Bu durumda PTT askeri ücretli olarak çalışan kişilere kefil ya da şart olmadan kredi kampanyasına katılım imkanı sunmaktadır.

PTT İhtiyaç Kredisi

asgari-ucretlilere-mujde-ptt-sartsiz-10-20-30-bin-tl-nakit-destegi-saglayacak1

Hem devlet tarafından sunulan destek ödemeleri hem de her zaman aralığında vatandaşa yönelik düzenlenen kampanyalar ile adından sıkça bahsettirilen PTT bu dönemde de nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar için önemli bir kampanyayı kamuoyuna duyurmuştur. Özellikle asgari ücretli olarak çalışan kişiler için 30.000 TL oranında verilecek olan nakit desteği vatandaşın bütçesini bir hayli rahatlatacaktır. PTT’nin resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan bilgilere göre kredi 36 ay vade seçeneği ile geri ödenebilecektir. Bu krediden faydalanmak isteyen kişiler eğer zorunlu ihtiyaçlarını karşılamak istiyorlar ise krediyi kullanacak olan kişiden kefil ya da teminat gibi şartlarda aranmayacak.

PTT ve Aktifbank işbirliği kapsamında verilecek olan kredi kampanyası başvuru şartları arasında kimlik belgeleri ile beraber PTT şubesine başvuru yapmak yer almaktadır. PTT Şubesi’ne gidemeyecek olan kişiler için ise Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden kredi kampanyasına başvuru imkanı tanınmaktadır.