Arka Sokaklar Ve Kırmızı Oda İçin Kötü Haber! Rekabet Artacak…

Cuma akşamları bambaşka bir serüven başlıyor. Kırmızı Oda ve Kanal D'nin efsane dizisi Arka Sokaklar geçen sezon tüm kişiler kategorisinde birincilikler elde etti ve güçlü iki rakipti.

Medya 13.09.2021 - 11:17 13.09.2021 - 11:27

Yeni sezon başladı. Cuma akşamları ekranlara gelen romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam güçlü reytingler ile adından söz ettiriyor. Son haftalarda oldukça güçlü bir çıkış yakaladı. Yeni sezonda Yalancı isimli Show TV dizisi cuma akşamları rekabetine katılıyor.

Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar gibi güçlü yapımların ikisini derinden etkileyecek bir karar geldi. Başrollerinde Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu Yalancı dizisi ile ve herkesi saracak. Hikayesi ile sezona damga vuracağı düşünülen dizi toplumun ciddi sorunlarını ele alacak. Show TV ekranlarının en güçlü yapımları arasında yer alacak gibi görünüyor.

Yalancı dizisi yeni sezonda sürpriz çıkış yapabilecek diziler arasında görülüyor. Bu nedenle cuma akşamları yayınlanan dizi Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda dizisi ile rekabet edecek.

FOX TV ekranlarında cuma akşamları Aşk Mantık İntikam dizisi de romantik komedi rüzgarları estirmeye devam edecek. TRT 1'de ise Kıbrıs Zafere Doğru isimli yeni bir dizi yer alacak. Bu sezon cuma akşamları bu dizinin ekranlara gelmesi bekleniyor. Cuma akşamlarının rekabeti kıyasıya olacak. Yeni sezonda reyting elde etmek oldukça zor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@