Kanal D'nin yıllara meydan okuyan dizisi Arka Sokaklar'da Rıza Baba depremi yaşanıyor! 

16 yıldır ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisinde yeni bir öldü mü sorusu sosyal medyayı salladı! Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan., Oya Okar gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar yeni bölümünde Rıza Baba'nın vurulması sosyal medyada damga vurdu!

Türk televizyon tarihinin en uzun ömürlü dizisi Arka Sokaklar'da Rıza Baba sevenler şok yaşadı! İlk bölümden beri kadrorada yerb alan 79 yaşındaki Zafer Ergin’in canlandırdığı Rıza Soylu karakteri yeni bölümde vuruldu. Bu akşam ekrana gelen 610. bölümde Rıza Baba'nın kurşuna dizilmesi seyirciyi yasa boğdu!

79 yaşındaki Zafer Ergin Arka Sokaklar macerasını sonlandırdı mı?

16 yıldır Arka Sokaklar dizisinin Rıza Baba'sı olan Zafer Ergin son bölümde vurularak diziye veda mı edecek? 79 yaşındaki Zafer Ergin diziden ayrıldı mı?

Bu sezon Yüsra Geyik ve Onur Bay'ın ayrılaması sonrası sıradaki ismin 79 yaşındaki Zafer Ergin olacağı konuşuluyordu. Zafer Ergin'in koronavirüs ve yaşı nedeniyle diziye ara vereceği konuşuluyordu. Peki Zafer Ergin gerçekten diziden ayrıldı mı?

Zafer Ergin'in diziden ayrılıp ayrılmadığına dair henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak bugüne kadar Rıza Baba pek çok vadire atladı ve her defasında kurtuldu!