Televizyon ekranlarında reyting rekorları kıran dizilerden kötü haber geldi. Yayınlandığı her cuma akşamı reytinglerde kapışan 4 diziden şu anlık kötü haber geldi. Kanal D ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar, Show TV sevilen dizisi Aziz, TRT 1 ekranların sevilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru ve Star TV en sevilen dizisi Kaderimi Oyunu dizisinden kötü haber var!

4 diz birden yayınlanmayacak!

Her hafta reyting rekorları kıran ve cuma akşamı amansız reyting savaşı veren Arka Sokaklar, Kıbrıs Zafere Doğru, Aziz ve kaderimin Oyunu dizisindne hayranlarını üzücü haber geldi. Yeni bölümü bekleyen hayranları şok haber karşısında adeta üzüldü!

Yılbaşı akşamı ekrana ara!

Her yıl olduğu gibi bu yılda Yılbaşı gecesi ekranlarda olmayacak diziler belli oldu. Yılbaşı nedeniyle önümüzdeki hafta ekranlarda yeni bölümler yer almayacak.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yok!

Final yapmasına az bir süre kala Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yılbaşında ekranlara gelmeyecek. Sevilen dizi yerine Seksenler dizisi yılbaşı özel bölümü ekranda olacak.

Arka Sokaklar ara veriyor!

16. sezonuyla Kanal D ekranların en sevilen dizisi olan Arka Sokaklar yeni bölümü haftaya yok. Yılbaşı akşamı Kanal D ekranlarında Şarkılar bizi Söyler yılbaşı özel bölümüyle ekranlara gelecek ve sürpriz konuklar yer alacak.

kaderimin Oyunu dizisinden kötü haber!

Cuma akşamları ve çok uzun süredir ilk defa dizi tutturan Star TV kötü haber geldi. Kaderimin Oyunu dizisi cuma akşamı ekranlarda olmayacak. Kaderimin Oyunu dizisi yerine İbo Show yeni bölümü ve yılbaşı özel bölümü peş peşe ekranlara gelecek. İbo Show Yılbaşı gecesi en çok izlenen program olmaya aday bir bölüm çekecek.

Aziz dizisinden üzücü haber!

Show TV en çok sevilen dizileri arasında yer alan Murat Yıldırım'ın başrollerinde yer aldığı Aziz dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Aziz dizisi yerine Mahsun Kırmızıgül bambaşka bir yılbaşı programında özel konser verecek ve Show TV bu programı ekrana getirecek.

Cuma akşamı gibi cumartesi günü de bir çok dizinin yayınlanmama ihtimali var ancak henüz net belli olmadı.