Kanal D ekranlarında Uzun yıllardan beri izleyici ile buluşan ve her hafta yayınlanan bölümleri ile reyting rekorları kırmaya devam eden Arka Sokaklar 610. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Yılbaşı arasının ardından ekranlara Geri dönmeye hazırlanan dizinin yeni bölüm fragmanı da Geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Fragmanını izleyen izleyiciler Rıza Baba'nın vurulduğu haberi ile adeta şaşkına döndü. Peki Arka Sokaklar 610. bölüm Rıza Baba ölecek mi? Arka Sokaklar Rıza Baba ayrılıyor mu? Zafer Ergin Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı?

14 Ocak Arka Sokaklar Rıza Baba ölecek mi?

14 Ocak Arka Sokaklar 610. bölüm fragmanı yayınlandı. Yılbaşı arasının ardından bu akşam yeniden ekranlara dönecek olan sevilen dizide Rıza Baba'nın vurulduğu haberi hem ekipte hem de izleyicilerde çok etkisi yarattı. Arka Sokaklar Rıza Baba öldü mü sorusunun yanıtı günlerdir izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yeni bölüm fragmanında Rıza Baba silahlı saldırıya uğruyor ve ardından da kanlar içerisinde yere yığılıyor. Telsiz anonsların Rıza babanın vurulduğunu duyan ekip soluğu olay yerinde alıyor. Peki Rıza Baba kurtulacak mı? Rıza babanın ölüp ölmediği bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde belli olacak.

14 Ocak Arka Sokaklar yeni bölüm var mı?

Arka Sokaklar dizisi Yılbaşı nedeniyle bir haftalık araya gitmişti. Kanalların reklam anlaşmaları gereği diziler yılbaşında bir ya da 2 hafta ara veriyor. Arka Sokaklar'da ara süresini tamamladı ve 14 Ocak Cuma akşamından itibaren ekrandaki yolculuğuna devam edecek. Yani Arka Sokaklar bu akşam Kanal D'de izleyici karşısına çıkacak.