ATV'de yıllarca yayınlanan Müge Anlı ile gündüz kuşağı programında yer alan Arif Verimli geçtiğimiz sene programdan ayrılmıştı. Arif Verimli'nin yıllarca beraber çalıştığı Müge Anlı ve Şevki Sözen'e kırgınlığı öfkeye dönüştü!

ATV'de ekrana gelen ve reyting rekorları kıran sosyal medyada gündemden düşmeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programından geçtiğimiz sene aniden ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli konuyla ilgili olarak ilk kez konuştu.

Arif Verimli yıllarca beraber çalıştığı Müge Anlı ve Şevki Sözen'e ateş püskürdü. Arif Verimli katıldığı bir programda Müge Anlı ve Şevki Sözen için ağzına geleni saydı.

Müge Anlı'da uzman psikolog olarak yer alan Prof. Dr. Arif Verimli geçtiğimiz sene programdan ayrılmıştı. Son katıldığı programda Şevki Sözen'in alanına girerek yorum yapmasına ters bir cevap veren Arif Verimli daha sonra programdan ayrılmıştı.

Arif Verimli'den aylar sonra konuyla iligli olarak açıklama geldi.

"İKİSİNİN DE KIYMETİ YOK"

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Prof Dr. Arif Verimli YouTube'da Yasemin Özçelik'in programına konuk oldu Arif Verimli sunucunun "Kimseye kırgın mısınız?" sorusunda içinde kalanları adeta ortaya döktü.

Arif Verimli "Bu soruya yalan söylememek için Evet kırgınım demem gerek. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili oturur da ahkam keserse alanınıza girerse ne yaparsınız rahatsız olmaz mısınız? Müge'nin de bu harekete arka çıkmasına bozuldum ve çıktım.

Şevki Bey biraz değil her gün alanıma giriyor. Rica ettik, tartıştık. Hiç dinlemedi." dedi. 

Arif Verimli "Daha çok kırgın olduğunuz kişi Müge Anlı mı Şevki Sözen mi?" sorusuna "Valla ikisinin de kıymeti yok benim için" diyerek şaşırttı.