Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz sene yollarını ayrılan Arif Verimli yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor! 

14 yıl beraber program yaptıktan sonra programın bir diğer ismi olan Şevki Sözen ile pprogramda tartışmasını gerekçe göstererek yollarını ayıran Arif Verimli yeni programı ile olay bambaşkaymış dedirtti!

Kırmızı Oda, Masumlar Apartmnaı gibi diziler sonrası Twitter hesabını aktif olarak kullandıktan sonra yazdıkları ile ilgi çeken Arif Verimli sosyal medyada yükseldikçe programdan uzaklaştı. Son olarak Şevki Sözen ile tartışmasını bahane ederek program ayrılan Arif Hoca aynı kanalda benzer bir program yapan Esra Erol’a göz kırptı!

Arig Verimli kişisel sosyal medya hesabından Esra Erol'a bağlantısnı paylaşıp "yeni işim hayırılı olsun o zaman" diyerek müjdeyi verdi. 

Esra Erol ile Müge Anlı arasında görünürün dışında bir rekabet olduğu biliniyor. Arif Verimli'nin bu paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları "Olay Şevki Hoca değil Müge Anlı ile kavgasıydı bence" "Arif Hocam Esra Erol'a hiç uymaz umarım şakadır" yorumları yapıldı.

NE OLMUŞTU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arif Verimli'nin uzmanlığı olduğu bir konu üzerinden Şevki Sözen kouşmasını sürdürünce Arif Verimli bu duruma bozulmuş ve  "Şevki Bey devam etsin konuya hakim" demişti stüdyoada esen soğuk rüzgarı Müge Anlı "Hocam ne alakası var?" diye tepki göstermişti. 

Bu durum sosyal medyafa Arif Verimli'nin ayrılık için bahane yaptığı yorumlarına neden olmuştu.