Ekonomi

Aralık sonuna kadar taşıt kredisi faiz oranı yüzde 0,49'a düşürüldü! Tüm detaylar ve başvuru şartları

Emlak Katılım Bankası, Hükümet’in kararıyla tasfiye sürecinden çıkarılmıştı. Yeniden faaliyetlerine devam eden banka, araba ve ev sahibi olmak isteyenlere düşük faiz oranıyla hizmet veriyor. 

Emlak Katılım’dan Yüzde 0,49 Faiz Oranlı Taşıt Kredisi 

Taşıt kredisinde kampanya başlatan Emlak Katılım Bankası yüzde 0,49 faiz oranıyla taşıt kredisi vermeye başladı. Ayrıca yüzde 0,69 faiz oranlı olarak anlaşmalı araç firmaları üzerinden kredi alınabiliyor. Anlaşmalı firmalar ise Totoya, Hyundai, Honda, Fiat ve Mercedes olarak sıralanmakta. 

Ticari araç modellerinde de Karsan, Otokar, Temsa, Ford, Fiat, BMC ve Isuzu firmalarıyla anlaşmalı olan bankanın yerli üretim taşıtlarda özel finansman paketi sunmaya başladığı görülüyor. 

Yüzde 0,49 faiz oranıyla kredi çekip araç sahibi olmak isteyenler sadece yerli araç marka ve modelleri arasından seçim yaparak kampanyaya dahil olabiliyor. Ancak düşük faizli taşıt kredisi kampanyası, 31 Aralık 2019 tarihinde sona eriyor. 

Emlak Katılım’dan Yüzde 0,99 Faiz Oranlı Konut Finansmanı 

31 Aralık 2019 tarihine kadar konut finansmanında da indirime giden Emlak Katılım Bankası’nda yeni finansman oranı yüzde 0,99 olarak belirlendi. Üstelik bu faiz oranıyla 120 ay vadeye kadar konut finansmanı alınabilecek. Ancak kredi başına azami tutar 250 bin TL ile sınırlı. Ekspertiz ücreti 790 TL, tahsis ücreti de 500 TL olarak alınacak. Son olarak 225 TL’lik ipotek tesis bedeli de bulunuyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı