Küresel çapta artan enerji ihtiyacı karşısında, akaryakıt ve LPG'de ki pompa fiyatı artmaya devam ediyor. Son olarak bu akşamdan itibaren LPG'ye 49 kuruş zam geliyor.

Yaşanan koronavirüs pandemi süreci sebebiyle dünya genelinde artan eneji talebi ve artan döviz karşısında akaryakıt fiyatlarında ki yükseliş devam ediyor. 

Türkiye'de uygulama da olan eşel mobil sistemi sayesinde son günlerde artan fiyatlar pompa fiyatlarına yansıtılmazken, ÖTV oranının sıfırlanmasıyla birlikte benzin, motorin ve LPG'de pompa fiyatları otomatik olarak artmaya başladı.Araç sahipleri dikkat! LPG'ye 49 kuruş zam

LPG'ye 49 kuruş zam

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası son yaptığı açıklamada LPG'nin litre satış fiyatına 49 kuruş zam yapılacağını duyurdu.Fiyat artışının ardından otogazın litre satış fiyatı İstanbul'da ortalama 6,17 liradan 6,66 liraya, Ankara'da 6,25 liradan 6,74 liraya, İzmir'de ise 6,27 liradan 6,76 liraya yükselecek.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor.