Otomobil piyasasında sıfır araç bulmanın neredeyse imkansız hale geldiği bugünlerde araç fiyatları ise aldı başını gidiyor. Vatandaşlar artan otomobil fiyatları nedeniyle araç almanın artık imkansız hale geldiğini düşünürken bankalardan yepyeni bir kampanya duyurusu daha geldi. ING Bank, Akbank, Vakıfbank ve Aktifbank, araç sahibi olmak isteyenlere düşük faizli taşıt kredisi verecek. Üstelik kampanya hem sıfır araçları hem de ikinci el araçları kapsıyor. Peki en düşük faizli taşıt kredisi veren banka hangisi? İşte avantajlı taşıt kredisi sunan bankalar ve geri ödeme koşulları…

arac-fiyatlari-ucmusken-bu-firsat-kacmaz-1500-tlden-baslayan-taksitle-sifir-arac-alabilirsiniz-1

Akbank'tan ikinci el taşıt kredisi kampanyası

İkinci el taşıt almayı düşünenler için Akbank yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Akbank'ın 48 Ay'a kadar vade seçeneklerine sahip Kredi paketinde faiz oranı %2,15. Ayrıca bu kredi kampanyası ile birlikte kasko ve rehin zorunluluğu da kaldırılıyor. Düşük maliyetli olarak kullandırılan Akbank taşıt kredisi, araç değerinin yüzde yetmişine kadar çıkabiliyor. Akbank taşıt kredisi başvuruları banka şubelerinden ya da bankanın online ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

arac-fiyatlari-ucmusken-bu-firsat-kacmaz-1500-tlden-baslayan-taksitle-sifir-arac-alabilirsiniz-2

Aktifbank 2. el taşıt kredisi

İkinci el otomobil almayı düşünenlere için ikinci el taşıt kredisi veren diğer bir banka ise Aktif Bank Aktif Bank en kolay taşıt kredisi 14 yaşa kadar olan ikinci el bütün otomobiller de geçerli. En uygun faiz oranları ile taşıt kredisi sağlayan Aktif Bank, yüzde 1.89 dan başlayan faizlerle 60 aya kadar vadeli kredi veriyor. Yani Aylık 1533,23 TL ödeyerek ikinci el taşıt sahibi olmak mümkün oluyor.

ING Bank ikinci el taşıt kredisi

Taşıt kredisinde faiz oranlarını düşüren diğer bir banka ise ING Bank oldu. İkinci el taşıt kredisi kullanmak isteyenler ING Bank'tan yüzde 2,39 dan başlayan faiz oranları ile kredi çekebilir. Kaskosunu da ING Banka aracılığı ile yapanlar ekstra faiz indiriminden faydalanabiliyor. 8 yaşa kadar olan ikinci el tüm araçlarda geçerli olan kampanya 48 ay vadeli olarak sunuluyor.

arac-fiyatlari-ucmusken-bu-firsat-kacmaz-1500-tlden-baslayan-taksitle-sifir-arac-alabilirsiniz-4

Vakıfbank 2. el taşıt kredisi kampanyası

En düşük faizli taşıt kredisi veren banka ise Vakıfbank oldu. Vakıfbank yüzde 1.59 faiz oranı ile Aylık 1599 TL taksitle taşıt almaya imkan sağlıyor. 48 ay vadeli olarak verilen taşıt kredisine başvuru işlemleri Vakıfbank şubelerinden mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.

arac-fiyatlari-ucmusken-bu-firsat-kacmaz-1500-tlden-baslayan-taksitle-sifir-arac-alabilirsiniz-3