Apartmanın önünden park hakinde duran arabasının çizilmesinden sorumlu tutarak tartıştığı kapıcıyı öldüren katil zanlısı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Konya’ya bağlı Karatay ilçesinde geçtiğimiz günlerde bir cinayet işlenmişti. İlçeye bağlı Erenler Mahallesinde meydana gelen olayda site sakini Ahmet Ü. (32), apartmanın önünde park halinde duran otomobilinin çizildiğini fark etti ve apartmanın kapıcıAdem Topbaş’ı (24) yanına çağırdı.

Ahmet Ü., kapıcı Adem Topbaş'a aracın nasıl çizildiğini sordu ve park halindeki aracını neden kontrol etmediğini söyledi. İkili arasında önce sözlü tartışma başladı ve olay daha sonra kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada Ahmet Ü. yanındaki bıçakla Adem Topbaş’ı bıçaklayarak yaraladı. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

kapıcıyı bıçaklayarak öldüren zanlı tutuklandı-1

Kanlar içinde yere yığılan Adem Topbaş, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay yerinde polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülen cinayet zanlısı Ahmet Ü., ise burada yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Katil zanlısı, mahkemede verdiği ifadesinden sonra da mahkeme heyetinin tutuklama kararı sonrası jandarma tarafında  salondan alınarak cezaevine götürüldü.

kapıcıyı bıçaklayarak öldüren zanlı tutuklandı