Meteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika hava durumu tahminlerine göre Antalya'da bu geceden itibaren şiddetli yağış etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Antalya'da yaşayan vatandaşları yağış sırasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı uyardı ve kırmızı uyarı yayınladı. Vatandaşlar ise Antalya'da Okulların tatil edilip edilmeyeceğini merak ediyor. Peki 30 Aralık Antalya yarın okullar tatil mi? Antalya'da yarın okul var mı yok mu? Antalya Valiliği son dakika tatil açıklaması 30 Aralık 2021…

ANTALYA'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ 30 ARALIK 2021?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Antalya için kırmızı uyarı yapıldı. 30 Aralık Perşembe günü Antalya'da beklenen şiddetli sağanak yağış nedeniyle Antalya'nın 3 ilçesinde eğitime ara verildi.

30 ARALIK SON DAKİKA ANTALYA VALİLİĞİ TATİL AÇIKLAMASI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından kırmızı kod verilmesi sonrasında Antalya'da 3 ilçede eğitime ara verildiği duyuruldu. 30 Aralık 2021 Perşembe günü Antalya'nın Kumluca, Finike ve kemer ilçelerinde Eğitime bir gün süreyle ara verildi. Meteorolojik değerlendirmelere göre Kaymakamlık kararı ile eğitime ara veren ilçelerde vatandaşların da ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları istendi.