Antalya'da 13 Gündür Kayıp Olan 2 Çocuk Annesi Kadının Cesedi Başı Vücudundan Ayrılmış Halde Bulundu!

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde 13 gün önce faturaları ödemek için evden ayrılan Duygu Çelik'ten o günden itibaren haber alınamadı.

Antalya'da 13 Gündür Kayıp Olan 2 Çocuk Annesi Kadının Cesedi Başı Vücudundan Ayrılmış Halde Bulundu!
21 Eylül 2020 - 14:17 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 10:18

2 çocuk annesi olan genç kadının bulunması için yakınları emniyet birimlerine şikayetçi oldular. Ayrıca ailesi tarafından ATV'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı aracılığı ile de genç kadının arama çalışmaları devam etti. Bugün ise Duygu Çelik'ten kötü haber geldi.

GENÇ KADININ CANSIZ BEDENİ ORMANLIK ALANDA BULUNDU!

Günlerdir kayıp olan Duygu Çelik'in cansız bedeni Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından ormanlık alanda bulundu. Kepez ilçesindeki bir ormanda tespit edilen cesedin başının kopuk halde olduğu ve toprağa gömülü bulunduğu belirtildi.VÜCUDUNDA DERİN BIÇAK İZLERİ TESPİT EDİLDİ!

Duygu Çelik'in cesedinde yapılan ilk incelemeye göre sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlanıldı. Bedeni çürümeye başlayan talihsiz kadının cesedinin 30 cm derine gömüldüğü tespit edildi.

CİNAYET ŞÜPHELİSİ YAKALANMAYA ÇALIŞILIYOR

Vahşi cinayetin kim tarafından işlenildiğine dair araştırmalar devam ederken bu olayın tek şüphelisi olarak şu anda Veli Ü. Hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Emniyet birimleri şüpheli şahsın yakalanarak ifadesini alacak. Soruşturma ilgili savcılık tarafından sürdürülüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum