Tv8'in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölüm reytingleri ile büyük hüsrana uğradı! Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi reytinglerde kaçıncı oldu?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv8'de yeni başlayan dizi Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölümü ile dün akşam seyirciyle buluştu. 

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Çarşamba akşamları Kanal D'de Sadakatsiz Show Tv'de Oğlum, Atv de Kuruluş Osman ve TRT de Kara Tahta dizilerine rakip olan Tv8'in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölümü seyircilerle buluştu.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker'in yer aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölüm reytingleri ile büyük hüsrana uğradı. 

6 Nisan Çarşamba 2022 reyting sonuçları Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi reytinglerde kaçıncı oldu?

Tv8'in yeni dizisi Bir Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölümü ile ne AB de ne Total 'de ilk 10'a dahi giremedi.

Total ve Ab'de birinciliği yine tarihi dizi Kuruluş Osmalı alarak akıllarda soru işareti bırakırken ikinciliği iki grupta da 5 bölüm sonra final yapacak olan geçen senenin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisi aldı.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ise daha ilk bölümüyle 18. Sırada yer aldı. Bu sonuçlarla dizinin yayından kaldırılması bekleniyor.