Annenin Sırrıdır Çocuk adlı diziden bomba gibi bir kadro! Peki Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosunda kimler var? Annenin Sırrıdır Çocuk konusu ne?

Ekranlara yeni diziler gelmeye başlıyor! Onlardan biri de Annenin Sırrıdır Çocuk adlı yeni dizi. Dizinin oyuncu kadrosu açıklanır açıklanmaz şimdiden merak uyandırdı.

Annenin Sırrıdır Çocuk adlı dizi başrol oyuncularıyla merak uyandırdı. Annenin Sırrıdır Çocuk adlı yeni dizinin başrolünde son olarak Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide yer alan Engin Öztürk ve son olarak Baş Belası adlı diziden yer alan İrem Helvacıoğlu yer alıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin bir diğer başrol ismi ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Saniye'si Selin Yeninci oldu.

Yapımcılığını NTC Media'nın üstlendiği yeni dizi Annenin Sırrıdır Çocuk Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de ekranlara gelecek. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisini yakında sete çıkacağı öğrenildi.

Dizi de ayrıca son olarak Son Yaz dizisinde yer alan Olgun Toker'de yer alacak. 

Dizi de özellikle Selin Yeninci'nin başrol olması diziye karşı merak uyandırdı. İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk partnerliğinin merak uyandırmasının yanı sıra Selin Yeninci'yi farklı bir rolde görmek heyecanlandırdı. Aynı şekilde oyunculuğu ile adından söz ettiren Olgun Toker'in de kadroda olması dizinin iddialı olacağının göstergesi.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU NE?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde 

Hamile olduğunu öğrenen Meryem ve Defne adında iki hamile kadının birbiriyle bağlı etkileyici hilkayesi anlatılacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda Müge Uğurlarn otururken senaristi Makbule Kosif olarak duyrduldu. Dizinin Nisan ayında ekrana gelmesi bekleniyor.