Annelere ve Babalara Ay Sonuna Kadar 20.000 TL Nakit Ödemesi Yapılacak! Son Dakika Duyurusu Yapıldı! Acil ihtiyacı olan kişiler hemen onay alacaklardır. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Annelere ve Babalara Ay Sonuna Kadar 20.000 TL Nakit Ödemesi Yapılacak! Son Dakika Duyurusu Yapıldı! 20.000 TL'ye kadar acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan anne ve babaları için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası düşük faiz oranları ile birlikte onay vereceğini açıkladı. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler, 20000 TL'ye kadar kredi onayı alır ise hemen hesaplarına bu parayı yatırabilecek ve istedikleri zaman bu parayı kullanabilecekler. Özellikle anne ve baba olan okul ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin banka kredi notu uygun olması gerekiyor. Banka kredi notu uygun olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak için başvurularını SMS ile ve internet üzerinden istedikleri zaman yapabiliyor. 

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Nakit Başvurusu 

Yapı Kredi Bankası üzerinden 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa, SMS atabilir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu verecek, onaylanan tutar kadar kredinizin ne kadar olduğunu hesabınızda hemen göreceksiniz. 

son-dakika-emekliye-5000-tl-odeme-gerceklesti

Yapı Kredi Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaparlar ve onay alırlarsa, şubelere gitmeden, masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabilecektir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar işlem yapabilir ve ilk taksit ödemelerinde 45 gün 90 gün arasında erteleme yapabilir. Yapı Kredi Bankası şubelerinden ve ATM'leri üzerinden de dilediğiniz zaman 20000 TL'ye kadar başvuruda bulunabilirsiniz.