Ekonomi

Annelere, Babalara, Dedelere, Öğrencilere ve Herkese 20.000 TL Kimlik numarasına göre ödeme olacak!

20000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayan, Denizbank yapmış olduğu yeni kampanyada, 18 yaşından büyük olan bireylerin kredi başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hemen aynı gün içinde kredi onayı vereceğini açıkladı.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 20 yaşından büyük olan tüm vatandaşların kredi kullanmaları mümkün olmaktadır. Annelere, Babalara, Dedelere, Öğrencilere ve Herkese 20000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verecek olan Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada özellikle banka kredi notuna uygun olan vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı. 20000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 3 ay ertelemeli olarak kredi alabileceğini de söylemek istiyoruz.

Denizbank üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, 20000 TL’ye kadar kredi ödemesi almak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak bu mesaja 32 80 numarasına gönderin. 32 80 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hemen aynı biçimde hesaplarınız ödemeler yatıracak ve onaylanan bu krediler ile birlikte de hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmanıza da olanak sağlayacaktır.

32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin, Denizbank hesabı olmaları durumunda da bankanın mobil uygulaması üzerinden 36 ay vadeli 20000 TL kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz.

Denizbank üzerinden işlem yapacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 3 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması, banka tarafından istenirken, kredi kullanacak olan vatandaşlara şartlarda ilinde aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan bu ödemelerde kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacaktır. Denizbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız, emekli maaş hesabınız üzerinden 7 24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.