Ankara Sincan'da bir ortaokulda bir öğrenci 2 kız çocuğuna tacizde bulunduğu, tacize uğrayan öğrencilerden birinin bayıldığı iddia edildi.

Mide bulandıran taciz olayının Ankara Sincan ilçesinde ki bir ortaokulda yaşandığı öne sürüldü.

İddialara göre okulda eğitim gören 2 kız öğrenci bir öğrenci tarafından tacize uğradı. Olayı annesine anlatan kız öğrencilerden birisi baygınlık geçirdi. Olayı gören öğrenciler durumu hemen okul idaresine bildirdi.

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

 Olay yerine çağırılan sağlık ekipleri kız öğrenciyi hastaneye kaldırırken, tacizde bulunduğu iddia edilen öğrenciyi ise polis ekipleri gözaltına aldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Taciz olay ile ilgili açıklama anne, “Kızımı aradım ulaşamadım. Daha sonra telefonu açarak ‘anne ben kursa kaldım dedi.’ tamam diyerek kapadım. Daha sonra aradığım zaman ise kızım ağlıyordu ‘ne oldu’ dedim. Sesi kesildi. Daha sonra telefondan bazı çocuklar teyze koş kızın bayıldı dedi. Ne oldu dedim taciz oldu dediler bana çocuklar. 2 kişiye tacizde bulunmuş gittiğim zaman direkt polisi aradım” dedi.