Ankara'da yaşanan trafik kazasında, park halinde olan bir kamyon, freninin aniden patlaması sonucu 10 aracı biçti. Kazada şans eseri can kaybı yaşanmadı.

Şans eseri can kaybının ve yaralanmanın olmadığı trafik kazası Ankara'da yaşandı. 

10 otomobili biçti

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Gelen bilgiler göre Ankara Keçiören'de park halinde olan yüklü bir kamyonun freni patladı. Freninin patlamasıyla birlikte hareket eden kamyon önüne çıkan 10 otomobili biçtikten sonra bir duvara çarparak durabildi. 

Araçlar kullanılmaz hale geldi

Kaza sonrasında kamyon hurdaya dönerken, bir çok araçta kullanılmaz hale geldi. Kaza alanı güvenlik güçlerince emniyet şeritleri ile çevrilirken, itfaiye ekipleri de sıkışan araçları kaldırmak için çalışmalarını sürdürdü.

Olay anını gören diğer bir vatandaş ise, "Araç yukarıda okulun orada duruyormuş ve freni boşalmış herhalde, aşağı doğru sağa sola yalpalayarak gelmiş. En son burada 2 arabaya vurup, oradan direğe, direkt merdivenlerin oradan aşağı uçmuş. İki aracı altına alıp öyle durabilmiş. Olay anında ben mahalledeydim. Biz de canlı gördük. İçinde Allah'tan kimse yoktu, bir can kaybı olmadı. Olan maddi hasar, geçmiş olsun" diye konuştu.