Ankara Keçiören'de Büyük Yangın ; Ölü ve Yaralılar Var!

Ankara Keçiören'de bir apartman dairesinden yükselen patlama sesi ve alevler, ev halkına ve çevre sakinlerine panik ve korku dolu anlar yaşattı. Yangında 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişinin ağır yaralı olduğu öğrenildi.

Ankara Keçiören'de Büyük Yangın ; Ölü ve Yaralılar Var!
Editör: Tüm Haber
26 Ekim 2017 - 15:03

Son dönemlerde dikkatsizlik nedeni ile birçok yangın haberi alınmaya başladı. Orman yangınlarının yanı sıra doğalgaz, elektrik ve tüp patlamaları gibi yangın olaylarının haberlerini oldukça sık almaya başladık. Günün ilk saatlerinde alınan bir yangın ihbarı ise oldukça üzücüydü. Ankara'nın Keçiören ilçesinde bir apartman dairesinde çıkan yangın çevre ve apartman sakinlerini korkuttu. 

ANKARA'DA KORKUTAN YANGIN

Çevre sakinlerinin daireden çıkan dumanları farketmesi ile bir facia önlenmiş oldu. Fakat apartmanda yangın çıkan dairede o esnada 5 kişinin bulunduğu öğrenildi. Yangın nedeni ile 1 kişi hayatını kaybetti. Yangında evde bulunan diğer dört kişiden ikisinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yangın ihbarinin ardından itfaiye ekipleri olay yerine giderek, alevleri kontrol altına aldılar. Apartman dairesinde inceleme yapan itfaiye ekipleri yangının çıkış nedeninin doğalgaz olduğunu belirttiler.

Keçiören'de İncirli Mahallesi, Mehmet Altanlar Sokak'ta bulunan bir apartman dairesi için sabah erken saatlerde bir yangın ihbarı yapıldı. Saat 9 sularında daireden büyük bir patlama sesi işitildi. Patlamanın hemen arkasından yükselen alevler, hem ev halkını hem de mahalle sakinlerine büyük panik yaşattı. O esnada evde olduğu öğrenilen 5 kişiden 1'i hayatını kaybettik. Patlama ile birlikte evde bulunan baba, 2 oğlu ve 1 kişi daha panik ve korku ile kendilierini balkonda buldular. Olaya tanıklık eden çevre sakinleri büyük bir korku yaşadılar. Ekiplerin olay yerine gelmesi ile yangın kontrol altına alındı. Çevre hastanelerine götürülen 4 kişiden 2'sinin durumlarının ağır olduğu öğrenildi. Yangın sebebi ise doğalgaz kaynaklı olduğu öğrenildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum