Mevduat faizi oranı ile dikkatlerin bu bankanın üzerinde. Avantajlı faiz ile işlem yapılabiliyor.

Türk lirası, dolar, euro ve diğer dövizleri ayrıca altın türündeki yatırımlarını bankalarda muhafaza etmek isteyen vatandaşlar en yüksek mevduat faizi oranları için sık sık araştırmalar içerisine giriyor. Vatandaşların tercihleri en yüksek mevduat faizi ile güvenli bir yatırım yapmak yönünde oluyor. Bankalar da bu yönde mevduat faiz oranlarını sürekli güncelleyerek potansiyel yatırımcılar kendi bünyelerine dahil etme peşinde.

Bankaların yatırımcılara sundukları faiz oranları kendi bütçeleri kapsamında farklılıklar gösterebilir. Hemen hemen her banka yüksek faiz ile yatırımcıyı çekmek isterken bazı bankalar birkaç adım öne çıkabilir. İşte bu bankalardan birisi de Anadolubank olarak karşımıza çıkıyor.

Yüksek Faiz Oranı

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Anadolubank belirlediği faiz oranı ile yatırımcıya şubeye kadar gitmeden yatırımını yapmayı vaad ediyor. Renkli Hesap açarak dijitale özel hazırlanan düzenleme ile faiz oranı yüzde 19.5 olarak belirlenmiş durumda. Dijitale hoş geldin faiz oranı olarak isimlendirilen düzenleme ile en az bin en fazla 500 bin TL yatırım yapılabiliyor.

Şartlar Neler?

●     Yüzde 19.5 Hoş Geldin Faiz oranı ile 90 gün boyunca birikimler sabit faiz oranı ile değerlendiriliyor.

●     Renkli Hesap’ta faiz işlemesinin devamı için hesapta minumum, vadel, ve vadesiz alt tutarın toplamı kadar bakiye bulunmalıdır.

●     TL, USD ve EUR döviz cinsinden ik kez Renkli Hesap müşterilerine sunulan faiz oranıdır. Her döviz cinsi için ayrı ayrı hoş geldin faizi kazanılır. Hoş geldin süresi ilk faiz işleyen günden itibaren başlamaktadır.

●     Hoş geldin faizi tüm Renkli Hesap tutarları için aynıdır.

Faiz Detayları

Verdiği faiz oranı ile vatandaşların dikkatle takip ettiği banka en az bin en çok 500 bin TL yatırımlara dijitale özel 3 ay boyunca yüzde 19.5 faiz verirken, devam faiz oranı olarak belirlenen tutar ise yüzde 16.5. Sadece dijitale özel yüksek faiz oranının yanı sıra şubeden başvuranlar için de belirlenen faiz oranı da yüzde 18.5.