Anadolu Üniversitesi'nden Açık Öğretim Fakültesi ( AÖF ) Ara ve Dönem Sonu Sınavları Hakkında Duyuru!

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ara ve dönem sonu sınavları hakkında önemli bilgiler paylaştı. AÖF öğrencileri bu duyuru hakkında bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirler.

Anadolu Üniversitesi'nden Açık Öğretim Fakültesi ( AÖF ) Ara ve Dönem Sonu Sınavları Hakkında Duyuru!
24 Ekim 2017 - 19:40

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesisosyal medya hesabı üzerinden öğrencilerine bi duyuru yayımladı. Yapılan duyuruda öğrencilerin gireceği ara sınav ve dönem sonu sınavları hakkında detaylı bilgilere yer verildi. Sınavda sorumlu olunan üniteleri detaylı bir şekilde öğrencileri ile paylaşan Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin bu ünitelere ulaşabilmeleri için bir adres paylaştı. ''https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/sinavlar-ve-sorumluluk-uniteleri/sinav-sorumluluk-uniteleri'' bu adreste Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları, Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları, Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Alımı Olmayan Önlisans ve Lisans Programları, İktisat Fakültesi Lisans Programları, İşletme Fakültesi Lisans Programları öğrencilerinin hangi ünitelerden sorumlu tutulacağı detaylı bir şekilde belirtilmiştir. 

2017-2018 öğretim yılı güz döneminde sınavda sorumlu oldukları üniteleri paylaşan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nin güz dönemi ara sınavı 25 Kasım 2017 Cumartesi ile 26 Kasım 2017 Pazar günleri yapılacaktır. Güz dönemi dönem sonu sınavları ise 13 Ocak 2018 Cumartesi ile 14 Ocak 2018 Pazar günü yapılacaktır. Bu dönem içinde yapılacak olan sınavlarda sorulacak soruların hangi ünitelerden geleceği ve kaç soru sorulacağı ile ilgili detaylar öğrencilerle paylaşıldı. Bahar döneminde sınavlar ise Nisan ve Haziran ayında yapılacaktır. Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim sistemini sadece Türkiye'de değil bir çok ülkede de gerçekleştirmektedir. Azerbaycan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Anavutluk, Bosna Hersek gibi ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Türkiye'de uzaktan eğitimin kurucularından olan Anadolu Üniversitesi her geçen yıl yeni programlar ekleyerek Açık Öğretim Fakültesini geliştirip genişletmektedir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum