Netflix'in İtalyan yapımı dizisi Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi orjinal adıyla An Astrological Guide for Broken Hearts 2. sezonu da yayınlanarak final yaptı. Peki An Astrological Guide for Broken Hearts dizisinde Tio'nun burç yorumları erkekler ve burçları burçların erkekleri listesini arıyorsanız tam yerine geldiniz!

Netflix'in İtalyan yapımı çerzlik dizisi An Astrological Guide for Broken Hearts merakla beklenen 2. seoznu da yayınladı. 

Dizde Alice adındaki yerel bir İtalyan televizyon kanalında çalışan kahramanımızı eski sevgilisi kendisini hazır değilim diye terk etmiştir Gel gör ki aynı eski sevgili hamile sevgilisine evlenme teklif eder.

Alice aşk hayatında hayal krııklığı yaşarken iş yerine gelen yeni gözlemci de hayatını alt üst edecektir. Ancak şanslı kızımız neyse ki astroloji gurmesi Tio ile tanışır..

Tio, Alice'in hayatına giren her erkeği burçları üzerinden yorumlayarak yardım eder. Alice gerçek aşkı bulmaya çalışırken hayal kırıklıkları peşini bırakmayacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

An Astrological Guide for Broken Hearts dizisinde Claudia Gusmano, Alice karakterini, Michele Rosiello, Davide Sardi karakterini, Lorenzo Adorni, Tio karakterini, Falcetti Alberto Paradossi, Carlo Baresi karakterini canlandırmaktadır.

İlk sezonu 6 bölüm süren An Astrological Guide for Broken Hearts her bölümde dizinin ana kahramanı Alice'in flörtleştiği erkekler üzerinden ilk 6 burcu işledi. İkinci sezonda da son kalan 6 burç da dizide görüldü.

Asttrolojiye meraklı yada hiç işiniz olmasa da kafa dağıtan saran bu çerezlik dizi Türkçe adıyla Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi dizisinde her bölümde Tio'nun yorumladığı burçlar merak ediliyor. 

İşte An Astrological Guide for Broken Hearts dizisinde gurumuz Tio'nun yorumladığı burçların erkekleri için cümleleri ;

Koç Erkeği- Başarılı olacağı işler arasında ateşin keşfi veya tekerin icadı gibi işler yer alabilir. Ancak genetik yapısı gereği temel hijyen kuralları centilmenlik gibi küçük detayları gözden kaçırır. Hafifmeşrefliğin her türlüsü onun nazarında uygunsuzdur. Kısacası tarzan kesinlikle Koç burcuydu. Bu yüzden adamınızı ağaçtan kurtarmak günde 3 kez yürüyüşe çıkarmak istemiyorsanız yolunuza devam edin.

Boğa- Korkunç bir kaza geçirseniz, felç olursanız konuşamaz düşünemezseniz hatta nefes almak için ağzınızı burnunuzu seçemeyecek duruma gelirseniz hayatınız pamuk ipliğine bağlı kaldığında ancak bu durumda boğa erkeği doğru tercihtir. Boğa erkeği konuştuğunda çoktan kararını vermiştir. ama hiç bir şey planlarını uygulamasına engel olamaz sizin kıymetli görüşünüz bile.

İkizler - Terapistlerin başlıca geçim kaynağıdır. O kadar çok farklı karakteri vardır ki güncel olayalrı tartışmak için toplantı düzenlerler. Kaos içinde yaşarlar tek bir fikir yada düşünceye sahip olmak onlar için imksansızdırç Açıkcası buna tek eşlilik de dahil. Bugün söyledikleri yarınkiyle tutarlı olmayabilir. Yani bir ikizler erkeği sizi 2 gün sonra sinemaya götüreceğini unutmamışsa size karşı hisleri ciddidir.

Yengeç- Bir şeyi netleştirelim. Yengeç'in sevgilisi annesine asla rakip olamazsınız. Aralarındaki ilişki o kadar ssamimi ve o kadar yakındır ki bir yengeç yuvadan uçmaya gerek duymaz. Ama endişelenmeyin rakibinizle tanışmanız uzun sürmez. Sevimli hassas ve sevecen yengeç sizi evine çağırıp çocukluğun geçtiği odayı size gururla gösterecek. 

Aslan - Hala anlamadınız mı? Saftirik yada algıdan yoksun değilseniz aklınıza gelenler güvenilir güvenli ve güçlü olur. Ormanın kralını fethetmenin şanını ve şansını yakaladıysanız bilin ki bütün dünya sizi kıskanıyordur. 

Başak - Hoşlandığınız kişi Başak bucuysa bu konuda bana güvenin başınız büyük dertte olabilir. Sapık'ı izledini mi belkide okudğunuz kitaptaki katil düzenli yaşayan uysal görünen ve dengeli biridir. Sonra komşular der ki Çok iyi görünüyordu. Bu kişinin hoşlandığı şey sürekli aynı şeyi yapmaktır. her gün ve her saat

Terazi - İşler istedikleri gibi gitmediğinde en az 1 ay karşısına çıkmayın. Evrensel düzenin koruyucuları olduklarına inandıklarından sürprizlerden hoşlanamzlar. Özellikle de kendi kalpleri söz konusu olduğunda. umutlarını yok etmeye cüret etmeye kalkan herkes kara listeye alınır ve yüzyıllarca görmezden gelinir. Bunlar olurken tutkuyla yanıt tutuşur. Acı çektiklerini asla itiraf etmezler 

Akrep -Karanlık aşıklar olarak ünlerini ucuz aşk romanlarına borçlular. Hurafe. Zodyak'ın en çelişkili burcudur. Güçün karanlık tarafıyla barışıktır. hayat ve tutku doludur. romantiktir ve yatakta harikadır. Paylaşmaktan çekindiği gizli tutkuları vardır. Her şeydehn önemlisi akıntıya karşı yüzerler Engeller ilgilerini çeker her şey toz pembe olduğunda sıkılırlar

Yay - Hareketin bağımsızlığın ve saf içgüdünün sembolüdür. Kıpır kıpır ruhu maceranın işaretidir. onlar için gerçeklik ve fantazi birbirine karışabilir. Öyle ki çoğu zaman en iyi arkadaşları hayali bir arkadaştır. Bırakın inansınlar. Çok inatçı olabilirler. Aykırı pervasiz abartmaya meyilli ve neşe doludur ama onlara fazla güvenmeyin çünkü sıradan bir günde ellerine bavulu alıp kaybolabilirler. tek kelime etmeden.

Oğlak - Ciddi ve güvenilir Oğlak'ın espri anlayışı bir saç kurutma makinesien denktir. Düzen kurmak siterer. Sizinle.. Özellikle de vergi beyanınızı inceleyip uzak akrabanızdan size miras kalacak yüklü miktarda para olduğunu öğrenirlerse. Çiçekçiyi arayıp davetiyeleri gönderin.. En önemlisi de evlilik öncesi sözleşmeyi hazırlayın.

Kova - Tam pes edeceğiniz anda Kova seve seve yanınızda durup size destek olur. Sonra hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam eder. Fırsatçı olduklarını düşünebilirsiniz. Elbette. Ne de olsa özgür ve ruh en sevdikleri iki kelimedir. Kendilerini öne çıkarmak için sizinkiyle ters olan görüşleri benimsemeyi prensip edinirler. Dünyanın düz olduklarını yada marta hayat gördüklerini savunabilirler. çünkü onlar için suçların en büyüğü herkes gibi olmaktır.

Balık - Sizi sevdiklerini hiç çekinmeden söylerler. ama gerçek olup olmadığını bilemezsiniz. yaratıcı öngörülmez ve fevridirler. hiç tereddüt etmeden dünyanıza balıklama dalarlar. çünkü dikkatli olmasınız balık suya düştüğü anda daha tatmin edici ilişki ararlar ve hiç birşey ona engel olamaz çünkü derinliklerinde kaybolacağı partner anlayışı hiç bitmez.