Eski eşi ünlü aktör Johnny Deep'in kendisini dövdüğünü iddia eden Amber Heard'ün mahkemeye söylediği yalanını bir Tik Tok kullanıcısı ortaya çıkardı!

Karayip Korsanları'nın Kaptan Jack Sparrow'su yakışıklı aktör Johnny Deep'in eski eşi Amber Heard ile olan davasında sular durmuyor. 

Amber Heard ünlü aktörün kendisini dövdüğünü iddia ederek Hollywood'u şoka sokmuştu. Ardından da Johnny Deep eski eşine karalama davası açmıştı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Karalama adavasında işker bu kez Amber Heard için kötü gitmeyey başladı. Deep, Amber Heard'ün kendisine vurduğu ses kayıtlarını dinleterek davada önce geçti. Son olarak ise skanldal bir olay açığa çıktı.

johnny-depp-amber-heard-siddet-uyguladi

Amber Heard'ün avukatı müvekkilinin şiddete uğradığı tarih aralığında Milani markasına ait bir paleti mahkemeye sunarak Heard'ün yüzündeki dayak izlerini gizlmek için hep bu paleti çantasında taşıdığını iddia etti.

Ancak bir TikTok kullanıcısı Amber Heard'in bu yalanını ortaya çıkardığını iddia etti.

Bir TikTok videosunda bu ürünün 2017 yılında satışa çıktığını açıkladı. 

Videoda "Kayıtlar Correcting Kit'in 2017'de piyasaya sürüldüğünü gösteriyor! Dikkat edin istismar iddiası 2014-2016 civarında gündeme gelmişti ve çift 2016'da boşanmışlardı ancak makyaj paletinin çıkış tarihi Aralık 2017." 

Kullanıcılar markanın reklam amaçlı böyle bir şey yaptığını da iddia etti.