Dizi Magazin

Alparslan Büyük Selçuklu’da Akça Hatun olmaması ortalığı fena karıştırdı; Fahriye Evcen Diziye Yeniden Mi Geliyor

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Neler Oluyor? Fahriye Evcen Diziden Ayrıldı mı?
TRT1 kanalında yayınlanan Alparslan Büyük Selçukludizisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara, yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

27 bölümdür yayınlanan ve 28. bölüm ile de izleyenlerini kendisine hayran bırakan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, savaş ve aksiyon sahneleri kadar oyuncu kadrosu ile de oldukça ilgi görmektedir.

Dizide, yeni sezonun ilk bölümü olan 28. bölümde, izleyici adeta soluksuz bir şekilde ekran karşısında diziyi izledi.

Savaş bölümleriyle ve bol heyecan içeren aksiyon sahneleriyle yankı uyandıran dizide, bu yeni sezonda da hareketli sahneler olacağı görüşü izleyiciye hakim oldu.

TRT1’de yayınlanan dizide Fahriye Evcen ile başrolü paylaşan Barış Arduç’da en çok konuşulan oyuncular arasında. Barış Bağcı, Esra Kızıldoğan, Sarp Levendoğlu, Erdinç Gülener, Rabia Soytürk, Mehmet Özgür, Fırat Topkorur, Yurdaer Okur ve daha birçok değerli oyuncu, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol almaktadır.

Peki ama Fahriye Evcen diziye devam edecek mi? Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden Fahriye Evcenayrıldı mı?Fahriye EvcenAlparslan Büyük Selçuklu dizisinde hangi karaktere can veriyordu? Şimdi bu soruların cevabına değinelim.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun karakteri ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran Fahriye Evcen’in, yeni sezonda dizi kadrosunda yer almayacağı belirtildi.

Fahriye Evcen’in dizi ile bir sezonluğuna anlaştığı iddia ediliyor.

Diziden ayrılan Akça Hatun’un yerine en az onun kadar kuvvetli bir karakter olan Seferiye Hatun, yeni sezonun ilk bölümünde seyirciyle buluştu.

Yapımcılara değişiklik nedeniyle tepki gösteren izleyiciler, kısa zamanda diziye yeni giren karakterlere alışacak gibi görünüyor.

Seferiye Hatun karakterine can veren Kayra Zabcı, oyunculuğu ile göz doldurdu.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine yeni giren karakterler de diziye yeni bir soluk ve heyecan katmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni sezonda kadroya Kayra Zabcı’dan başka, Umut Karadağ, Serhat Tutumluer, Bora Cengiz ve Öykü Gürman’ın alınacağı dolaşan haberler arasında.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu, 26 Eylül akşamı saat 20:00’da yeni bölümü olan 29. bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkacak.