Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın Ali’sinden sevenlerine kötü bir haber geldi. Dizinin önemli oyuncularından Alp Korkmaz’ın ayrılacağı iddia ediliyor. Peki Alp Korkmaz Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu? İşte konu hakkında son gelişmeler...

Kanal D’nin yayında kalan en uzun dizisi Arka Sokaklar’da 600. bölümün sevinci yaşanıyor. Erler Film’in yapımcısı olduğu diziden son gelen bilgiler ise sevenlerini üzecek türde. Ortaya atılan bazı iddialara göre Arka Sokaklar’da Ali karakterine hayat veren Alp Korkmaz diziye yakında veda edecek. Diziden hali hazırda pek çok kişinin ayrılmış olması üzerine Alp Korkmaz’ın da yapıma veda edeceği iddiaları dizinin sevenlerini oldukça üzdü. Peki Alp Korkmaz Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu?

Alp Korkmaz Arka Sokaklar Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Arka Sokaklar’ın son bölümünde Ali bir terörist tarafından bazuka ile vurulmuştu. 22 Ekim günü yayınlanan yeni bölümde Ali’nin şehit tabutuna sarıldığı görülüyor. Bu durumda Ali’nin şehit olduğunu dolayısıyla da Alp Korkmaz’ın Arka Sokaklar’a veda ettiği iddialarını doğruluyor.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Alp Korkmaz’ın Arka Sokaklar’a yıllar sonra veda ettiği iddiaları doğru gibi görünüyor. Fakat ne yapımcı şirketten ne de Kanal D’den tecrübeli oyuncu hakkında çıkan iddialarla ilgili resmi bir açıklama gelmedi.