Aleyna Tilki'nin giydiği Miu Miy takımını Üç Kuruş dizisinin yıldızı Nesrin Cavadzade giydi. Sosyal medyada kime daha yakışmış tartışması çıktı!

Dünayaca ünlü moda devi Miu Miu'nun bu seneye damga vuran kombinini Aleyna Tilki sonrası Nesrin Cavadzade giydi kim daha iyi tartışması başladı.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Bu sezonun en hit parçası hiç kuşkusuz Miu Miu'nun crop ve düşük bel mini etek kombini oldu. Dünyaca ünlü yıldıların giydiği parçayı Türkiye'den genç popçu Aleyna Tilki giydi. 

Aleyna Tilki'den sonra ünlü kombini esmer güzel başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade giydi. Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Şahika karakteri ile çok sevilen Nesrin Cavadzade diziden ayrılarak Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş ile anlaşmıştı.

Ancak güzel yıdlzı istediğini alamadı. Üç Kuruş dizisi reytinglerde beklenenin altında kalınca final kararı verdi. Sayılı günleri kalan dizide yer alan Nesrin Cavadzade bu sefer giydiği kombinle gündem oldu.

İkilinin hayranları kime daha çok yakıştı yarışı yaptı. Aleyna Tilki ve Nesrin Cavadzade'nin fotopraflarını yan yana getiren sosyal medya hesapları fitili ateşledi.

Peki sizin favoriniz kim? Miu Miu kombini kime daha çok yakışmı? Aleyna Tilki mi yoksa Nesrin Cavadzade'ye mi?

277876774_512064133630364_7288897887242824985_n