Ünlü popçu Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in bir takipçisinin kendisine yönelttiği soruya karşılık olarak küfürlü bir yanıt verdi.

Her yaptığı ve her konuştuğu şeyin olay olduğu Aleyna Tilki, kendisi kadar ailesi ile de sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Ünlü popçunun annesi Havva Öztel'in de sosyal medya paylaşımları en kızı kadar çok konuşuluyor.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel

Instagram hesabı üzerinden soru cevap paylaşımı Havva Öztel'in takipçisine verdiği yanıt olay oldu. Küfürlü bir cevapla soruyu yanıtlayan Öztel'in bu paylaşımında sinirlerine hakim olamayışı sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel-1

Koronavirüs salgını geçirdikten sonra sağlığına kavuşan Havva Öztel, takipçileriyle soru- cevap etkinliği düzenledi. Takipçilerinden gelen sorulara samimi yanıtla veren Öztel, bir soru karşısında kendisini tutamadı ve küfürlü bir yanıt kullandı.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel-2

Kendisine yöneltilen 'Çocuklarının başarısının arkasına saklanmak nasıl?' sorusuna oldukça fazla sinirlenen Havva Öztel, ağzını bozarak küfür etti ve takipçisine "Kafanı kıçında mı taşıyorsun?" cevabını verdi.