Aleyna Çakır Soruşturmasında Son Dakika! Öldüğü Gece Evin Yakınındaki Otomobilden Çıkan Kişi Tespit Edildi!

Ankara Keçiören'de ikamet ettiği evde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ölümüne dair yürütülen soruşturmada son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Edinilen bilgilere göre Aleyna Çakır'ın öldüğü gece evin yakınındaki arabada Ümitcan Uygun'un olduğu tespit edildi. 

Aleyna Çakır Soruşturmasında Son Dakika! Öldüğü Gece Evin Yakınındaki Otomobilden Çıkan Kişi Tespit Edildi!
14 Ekim 2020 - 10:17

Türkiye bir süredir Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünün aydınlatılmasını bekliyor. Oldukça popüler bir soruşturma haline gelen Aleyna Çakır Dosyası son dakika gelişmeleri ilgiyle takip ediliyor. Anakara Keçiören'deki evinde ölü olarak bulunan ve şüpheli ölüm tanımlamasıyla değerlendirilen 21 Yaşındaki genç kızın ölümüne dair soruşturma sürüyor. Soruşturmada ise artık tüm oklar Aleyna Çakır'ın sevgilisi Ümitcan Uygun'u göstermeye başladı.

GENÇ KIZI DEFALARCA DÖVMÜŞ!

Ölmeden önce sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından defalarca şiddet gören Aleyna Çakır bunlardan birisinde de nefesi kesilerek bayılmış ve Ümitcan Uygun bu anların görüntüsünü sosyal medyadan gurur duyarak yayınlamıştı. ÜMİTCAN UYGUN CİNAYETİN BAŞ ŞÜPHELİSİ OLDU!

Aleyna Çakır'ın ölümü ile alakalı sürdürülen soruşturmada ise Ümitcan Uygun'un artık baş şüpheli olduğu kesinleşti. Yapılan incelemelerde genç kızın öldüğü gece evinin yakınındaki otomobile binen şahsın Ümitcan Uygun olduğu tespit edildi. Bu gelişmeyle cinayet ile alakalı olarak tüm gözler Ümitcan Uygun'a çevrildi.

POLİS TUTANAKLARINDAKİ ÇELİŞKİLERİN NEDENİ AÇIKLANDI!

Aleyna Çakır'ın ölümünün ardından polis tarafından tutulan ilk tutanakta apartman önünde iki kişi olduğu ikinci tutanakta ise tek kişi olduğu belirtilmişti. Bu çelişkinin ortadan kaldırılıp soruşturmanın düzgün bir şekilde ilerleyebilmesi için Aleyna Çakır'ın ailesi avukatları aracılığı ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe verdiler. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bu çelişkinin giderilmesi için bir çalışma başlatarak yeni bir rapor oluşturdu. Bu rapor ise Sabah Gazetesi tarafından yayınlandı. Rapora göre iki farklı tutanakta çelişkilerin olma sebebi teknik imkanlar, kameraların açısı ve gece olması nedeniyle sağlıklı görüntü alınamaması şeklinde açıklandı. Savcılık görüntünün karanlık kalması nedeniyle polislerin yanılmış olabileceklerini belirtti. Ancak yapılan son incelemede ve HTS kayırlarının doğrulaması ile elde edilen bulgulara göre Ümitcan Uygun'un otomobilden inerek park halinde bulunan kendi aracına binip uzaklaştığı tespit edildi.

ÜMİTCAN UYGUN'UN ALEYNA ÇAKIR'A ZORLA FUHUŞ YAPTIRDIĞI İDDİASI!

Öte yandan Aleyna Çakır'ın annesi Hatun Esen'in son açıklaması ise gündeme bomba gibi düştü. Kızı ile ölmeden bir gün önce konuştuğunu söyleyen acılı kadın, “Kızım bana ölmeden bir gün önce Ümitcan Uygun ile 16 yaşında tanıştıklarını ve kendisini pavyona götürüp zorla fuhuş yaptırdığını söyledi. Ancak korktuğu için şikayetçi olamıyordu. Kızım kesinlikle intihar etmedi.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum