Show Tv'de yayınlanan Alev Alev dizisinin stratejisi yeni başlayacak olan Gülümse Kaderine dizisinde deneniyor!

Fox Tv'De yeni başlayacak olan başrolünde Bahar Şahin'in oynayacağı Gülümse Kaderine dizisi Alev Alev dizisini yolundan gidiyor.

Show Tv'de geçtiğimiz senelerde yayınlanan başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Egüçlü gibi ünlü ve başarılı kadın oyuncuların yer aldığı Alev Alev dizisinde partner erkek oyuncular ise nomame seçilmişti. Hatta dizi sosyal medyda "Artık yakışıklı ünlü erkek oyuncuların devri bitiyor galiba" denilerek yorumlanmıştı.

Şimdi aynı tatktik Gülümse Kaderime dizisinde uyarlanıyor. Dizide Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Mine Tugay gibi kadın oyuncular yer alırken dizide partner olarak namame isimler seçilmiş. Dizide Doğan Bayraktar ve Erkan Meriç erkek başrol oyuncuları oldu. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Gülümse Kaderine dizisi bu yönüyle Show Tv'nin Alev Alev dizisine benzetildi. Alev Alev dizisinde de ünlü kadın oyunculara rağmen Cihangir Ceyhan ve Berkay Ateş gibi isimler yer alıyordu.

Eskiden dizilerde Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit, Barış Arduç, Kadir Doğulu gibi yakışıklı jön isimlerin yer almasına dikkat edilirdi. Ancak şimdilerde ise olukça sıradan ve ünlü olmayan erkek oyuncuların tercih edilmesi dikkatlerden kaçmıyor.