Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, artış gösteren döviz kurlarına ilişkin sokağa çıkan vatandaşlara bir mektupla çağrıda bulundu. Çakıcı vatandaşlara mektubunda CHP ve HDP'nin, kışkırtmalarına fırsat vermeyin dedi.

Son günlerde artan döviz kurları İstanbul, Ankara ve İzmir'de halkı sokağa dökerken Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'dan sokakta protesto gösterileri yapan vatandaşlara mektupla uyarı yaptı. Çakıcı, döviz kurunda meydana gelen artışı dış güçlerle ilişkilendirirken halka CHP ve HDP ile birlikte uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına izin vermeyin ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Alaattin Çakıcı, sokağa çıkan vatandaşlara mektupla seslendi!

Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda hem Batı hem de Okyanus ötesinin 15 Temmuz tarihinde FETÖ'yü devreye sokarak Türkiye'de vatan hainlerin ihtilal yaptırdıklarını belirterek aylardır Türkiye'nin ekonomisiyle oynayan Batı ve okyanus ötesinin Türkiye'deki yerli işbirlikçilerinin döviz kurlarını yükselttiğini ileri sürdü. Bu güçlerin Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istediğini söyleyen Çakıcı, devletin sahipsiz olmadığını ve Türk halkının devletine güvenmelerini istedi.