Akbank’tan Güzel Haber Geldi! Bu Kişilere Şartsız Olarak 5.000 TL Ödeme Yapılacak! Akbank’tan Güzel Haber Geldi! Bu Kişilere Şartsız Olarak 5.000 TL Ödeme Yapılacak! Akbank’ın kampanyasına dair son dakika duyuruları ve diğer tüm detaylar haberimizde...

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Akbank’tan Güzel Haber Geldi! Bu Kişilere Şartsız Olarak 5.000 TL Ödeme Yapılacak! Akbank’tan Güzel Haber Geldi! Bu Kişilere Şartsız Olarak 5.000 TL Ödeme Yapılacak! Akbank’ın kampanyasına dair son dakika duyuruları ve diğer tüm detaylar haberimizde...

Akbank’tan gelen habere göre, başvuru yapanlara şartsız şekilde 5.000 TL ödeme yapılacak. Akbank’ın son dakika bilgisi olarak paylaştığı duyuruda, 18 yaşını doldurmuş herkes 5.000 TL’ye varan ödemelerden faydalanabilecek.

Nakde ihtiyacınız olduğu durumlarda başvuru işlemleriniz için banka şubesine gitmek yerine işlemlerinizi online olarak ya da SMS aracılığıyla yapabilirisiniz.

Akbank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunacak kişilerin gerekli şartları yerine getirmesi isteniyor. Bu krediden yararlanmak isteyenlerin kredi notunun en az 1300 olması gerekiyor. Kredi notu 1300 ve daha üzeri olan kişilerin başvuruları kısa sürede olumlu şekilde sonuçlanıyor. Akbank ihtiyaç kredisi almak amacıyla SMS yolunu kullanarak başvuru için telefonunun mesaj kısmına girilerek KREDİ yazılır ardından bir boşluk bırakılıp T.C. kimlik numaralarını eklenir. Daha sonra bu mesaj 4425’e gönderilir.

akbank-099-faiz-oranlari-ile-ilk-musterisine-hos-geldin-diyecek-10000-tl-hesaba-yatiracak-basvur

Bankanın resmi internet sitesi aracılığıyla da ihtiyaç kredisi başvuruları alınmaktadır. Burada bulunan formu doldurduğunuz takdirde kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunacak kişilerin Akbank hesabı bulunması halinde bu kişiler başvurularını Akbank Direkt uygulamasını kullanarak yapabilirler. Tüm bunların dışında bizzat Akbank şubelerine giderek de başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.  Başvuru sonucunuz en kısa sürede size bildirilecektir.