Akbank düzenlediği kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Son dönemlerde nakit avans çeken müşterilerinden faiz alınmayacağı belirlendi.

Akbank en çok tercih edilen ve müşteri portföyü en geniş banka olabilmek için harekete geçti. Her yaştan müşteri kitlesini yakalamak isterken özellikle gençler için düzenlenen bazı kampanyalarla birlikte şimdiden heyecana neden oldu.

Akbank FAV isimli bir gençlik kulübü tanıtımı yaptı. Bu kulüple birlikte gençlerin ihtiyaçları gözetiliyor. 26 yaşından küçük üniversite öğrencileri için faizsiz bir süreci başlattı.

AKBANK HAFTA SONU FAİZ ALMIYOR!

akbank-dev-hizmet

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Akbank FAV kulüp kampanyaları kapsamında nakit avans kullanmak isteyen gençler için harekete geçti ve tüm faizleri ortadan kaldırdı. Faizsiz hafta sonu uygulaması ile birlikte nakit avans ya da artı para limiti kullanmak isteyen gençler hafta sonu artık harçlıksız kalmayacaklar ve bu süreçte faiz oranlarını da düşünmek zorunda kalmayacaklar.

26 yaşını henüz doldurmamış ve üniversite öğrencisi olan herkes Akbank tarafından sunulan faizsiz nakit avans ve artı para uygulamasından faydalanabilecekler. Ancak taksitli olarak sunulan artı para kullanımı bu kampanyaya dahil edilmedi.

AKBANK FAV’LI OLMAK İÇİN NELER YAPILMALI?

Akbank tarafından aranılan şartların sağlanması üzerine faizsiz nakit avans kampanyasından yararlanmak için FAV kulübüne katılmak gerekiyor. Akbank Mobil uygulaması üzerinden FAV kulübü yükleyerek sisteme dahil olabilirsiniz. Burada bulunan Kampanyalar sekmesi ile birlikte Akbank FAV kulübe katılım gösterebilirsiniz.

Akbank FAV kulüp, para çekme, para gönderme, ortak ATM’lerden ücretsiz işlem yapma gibi pek çok konuda da avantajlar sunmaya devam ediyor.