Ekonomi

Akbank’tan 10.000 TL ve üzerinde kredi verilecek! 2 Banka Daha Katıldı!

Bankaların sunduğu krediler için yeni bir kampanya başlatıldı. Kredi kampanyası bu şekilde verilince kafaları karıştı. Bankaya bile gitmeden kredi nasıl alınır diye sormayın! Yeni sistemle birlikte bu krediler artık hesaplara yatırılıyor. Bu krediler devam edecek mi diye soru soranlara şimdiden evet, devam edeceklerini söyleyebiliriz. 10.000 TL tutarındaki anında kredi dönemi kampanyasına başvurabilir ve anında hesabınıza yatırabilirsiniz. Detaylar burada…

Akbank’tan 10.000 TL Nakit Destek Kredisi Kampanyası detayları nelerdir?

Akbank üzerinden 10 bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka şubesine gitmeden Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek. 36 ay vade seçeneği ile sunulacak olan bu kredi, 3 ay vadeli kredi taksitlerinin ödenmesi ile sizlere oldukça keyifli bir kredi deneyimi yaşatacaktır. Tek yapmanız gereken bir banka hesabına sahip olmak ve banka hesabı olan kişilerin internet şifresine sahip olmak.

Enpara.com’dan online 10.000 TL destek kredisine nasıl başvurulur?

Dijital bir banka olan enpara.com bankası üzerinden de kredi işlemleri yapılabilmektedir. Banka, 10 bin TL ve üzeri, 70 bin TL’ye kadar internet üzerinden kredi veriyor. Kredi alacak olan vatandaşlar, kredi notunun yüksek olması durumunda bu krediden faydalanabilmektedir. Bu krediyi bankanın mobil uygulaması üzerinden veya bankanın internet sitesinden de almak mümkündür.