Akbank’ın yeni müşterilerine sürprizi: Mobil uygulamayı indirene, 250 TL değerinde chip para

Akbank’ın yeni müşterilerine sürprizi: Mobil uygulamayı indirene, 250 TL değerinde chip para. Akbank, sürpriz bir kampanyayla daha banka müşterilerini buluşturuyor. Yeni müşterilere özel olarak geliştirilen bu kampanya kapsamında Akbank, gerekli koşulları sağlayan tüm müşterilerine toplam 250 TL değerinde chip para hediyesi veriyor. Bu kampanyaya dair ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. İşte Akbank Mobil uygulama kampanyası...

Akbank Mobil Uygulama Kampanyası 2022

Akbank, yeni yıla yeni kampanya ile başladı. Bu kampanyaya göre banka, Akbank Mobil uygulamasını indiren ya da Axess, Wings kart başvurusunda bulunan müşterilerine 250 TL tutarında chip para hediyesi vereceğini duyurdu. Bu açıklamanın ardından gözler kampanyanın içeriğine çevrildi.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanyaya dahil olmak için bu tarihe kadar mobil uygulamayı indirmeniz ya da Axess, Wings kart başvurunuzun onaylanması gerekiyor. Başvurusu onaylanan müşteriler 10 Nisan tarihine kadar yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL, toplamda ise 250 TL chip para kazanacak. Akbank alışveriş kampanya şartları için yazımızın devamını okuyun.

Akbank Alışveriş Kampanya Şartları

Akbank’ın 250 TL chip para hediyesini kazanmak isteyen müşterilerin Akbank Mobil uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Kampanyadan faydalanmanın diğer yolu ise kampanya kapsamında bulunan kartlarından birine başvuru yapmak. Başvuru işlemi onaylanan müşteriler kampanyalar bölümünden alışveriş kampanyası kısmına tıklayarak kampanyaya katılabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin belirtilmiş olan tarihler içerisinde başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.