Ekonomi

Akbank ve QNB Finansbank 10 Ekim’e Kadar Sizlere 100.000 TL Ödeme Yapacak

Akbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 24 ay vadeli 100000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Akbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredileri hemen hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Akbank ve QNB Finansbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda ve daha önce bu bankalardan kredi kullanmış olmaları durumunda, 10 Ekim tarihine kadar onay alabilecek. 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemeleri yapabileceğini de söylemek isteriz.

100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu Akbank üzerinden yapacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi gerekiyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve onaylanan kredilerde hesaplarınıza yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek veya bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan 100000 TL için başvuruda bulunabilir.