Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan kampanyalar da sürekli olarak güncel ve hızlı bir şekilde kredi onayı verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyaları göze çarpmaktadır. Akbank yapmış olduğu son zamanlardaki kampanyalar ile birlikte vatandaşları düşük faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. 

Akbank yaptığı bu kampanya sonrasında Ziraat Bankası ve İş Bankası da Akbank gibi 55 bin TL'ye kadar şube onayında kredi vereceğini açıkladı. 55 bin TL'ye kadar kredi alacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli 90 gün ertelemeli kredi başvurusu için banka kredi notuna göre işlem yapacak. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar Akbank Ziraat Bankası ve İş Bankası üzerinden genel müdürlük onayı olmadan Banka şube yetkisinin de 55.000 TL kredi kullanabilecek.

Akbank başvuru nasıl yapılır?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS atabilir veya internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 4425 numarasına gönderirlerse sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacaklar. 4425 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutarı hemen kendi hesabına yatıracak. 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca Akbank direkt uygulaması üzerinden 7gün 24saat yapılabilmektedir. Akbank direkt uygulaması üzerinden 7gün 24saat yapacağımızı ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında banka sizleri hızlı bir şekilde Kredi sonucunu sunacaktır.

z45-a2d648b7-5db6-478a-b8a6-ac93d83632fc-1

Ziraat Bankası ve İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası ve İş Bankası düşük faiz oranları ile vatandaşlara 55 bin TL'ye kadar kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası ve İş Bankası üzerinden düşük faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek veya bankaların internet sitesi üzerinden başvuru yaparak hızlı bir şekilde aynı gün içinde kredi onayı alabilir. Bankalar emekli olan kişilere Kredi erkekleri zaman emekli maaşlarını kendi bankalarına taşıyıp diğer bankadaki tüm borçlarımı da kapatarak daha yüksek limitler de kredi vermek istemektedir. 55 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ayrıca 90 gün ertelemeli olarak bu iki banka üzerinden de kredi kullanabilir.