Akbank ve Diğer 2 Bankadan Açıklama Var! Emekli, Çalışan Olan Herkese ATM'den 50.000 TL Ödeme Olacak. Son dakika kampanyasına katılacak olan kişilere hemen sonuç verilecek. İşte detaylar...

Akbank ve Diğer 2 Bankadan Açıklama Var! Emekli, Çalışan Olan Herkese ATM'den 50.000 TL Ödeme Olacak. Son dakika kampanyasına katılacak olan kişilere hemen sonuç verilecek. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, uzaktan, kredi başvuru yöntemleriyle birlikte hızlı bir şekilde başvurusunu gerçekleştirecek ve 36 ay vadeye kadar nakit kredi kullanabilecek. ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ilk kredi taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak yapacakları bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorlarsa banka şartlarına uygun olması isteniyor. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ilk taksit ödemesinde ertelemeli olan bu kredi kampanyalarını alabilmeniz için banka kredi puanınızın 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştiren vatandaşlara nasıl kredi onayı verilmektedir?

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, en kolay başvuru yöntemlerinden birtanesi oturduğunuz yerden cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusu yöntemidir. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

akbank-1241241

Akbank üzerinden başvuru yapmak için kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapmak için bireysel tc Kimlik No: Aylık Gelir yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa, cebimde kredi kampanyasına başvuru yapması gerekiyor. 

Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun mesaj kısmından kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Yapılacak olan başvuru sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek. H, onaylanan tutar kadar kredi hemen kendi hesabınıza yatacaktır.