Ekonomi

Akbank ve Denizbank üzerinden yeni duyuru! Başvuru yapan emekliye 30000 TL ödeme!

Akbank ve Denizbank, bugün başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında şartları uygun olan vatandaşlara 30.000 TL kadar ödeme vereceğini açıkladı. Akbank ve Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan kredi aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Akbank ve Denizbank üzerinden sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız ve kredi kullanmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda başvurunuzu banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

AKBANK

Akbank banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak veya bankanın internet bankacılığı uygulamasını kullanarak 7 24 kredi başvurusunda bulunabilir. 30000 TL ödeme alıp almadığını görebilir. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden de SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaj: 32 80 numarasına gönderin. Denizbank, hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Denizbank’ın başlatmış olduğu mobil uygulama üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar.