Akbank ve Denizbank tarafından yüksek limitli SMS kredisi kampanyası başlatılmıştır. Akbank ve Denizbank üzerinden yüksek limitli SMS kredi kampanyasına başvurabilirsiniz. Akbank ve Denizbank, kendi internet sitelerinde yaptıkları bu duyuru ile son anda kredi vereceklerini açıkladılar. SMS ile başvuru yapan kişilerin kredileri değerlendirilerek yüksek limitli krediye onay verilecektir.

SMS ile kredi talebinde bulunan ve onaylanan kişiler, şartlara ve kısıtlamalara uyduğu sürece fonları kullanabilirler. Bu ilanda hem Akbank hem de Denizbank, 36 ay vadeli ve ucuz faiz oranlarıyla kredi vereceklerini belirttiler. Dünyanın her yerinden sms göndererek bu kredilere başvurabilir, ilk taksit ödemenizi 90 gün erteleyebilirsiniz.

Akbank'tan SMS Kredi Kampanyası Detayları

Akbank özel bir bankadır ve sürekli güncel kampanyalar yapan bankalardan biridir. Akbank, mevcut promosyon kapsamında paraya ihtiyacı olan kişilere SMS ile kredi sağlayacağını açıkladı. Akbank, bu kampanya süresince müşterilerine ve müşterisi olmayanlara 100.000 TL'ye kadar SMS ile kredi onayı verecek. Kredi alabilmeniz için banka kredi notunuzun en az 1200 olması gerekmektedir. Akbank SMS kredisine başvurmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelip Kredi yazıp T.C. Kimlik numaranızı girerek bu mesajı 4425'e göndermeniz gerekiyor.

Mesajınızın alınmasının ardından banka size kredi sonucunu hızlı bir şekilde bildirecek ve kredinizi onaylanan tutarda hesabınıza aktarabileceksiniz. Kredi başvurusu, bir banka şubesinden şahsen veya bankanın resmi web sitesinde çevrimiçi olarak yapılabilir.

21567

Denizbank'tan SMS Kredi Kampanyası Detayları

DenizBank, SMS kredi kampanyası ile hızlı kredi onayı sağlıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi kullanacak kişiler SMS ile kredi başvurusu yapmak isterse kredim yazdıktan sonra boşluk bırakarak T.C Kimlik numaralarını yazmalıdırlar. Son olarak 3280 numaraya gönderilmesi gerekmektedir.

Banka, sunduğumuz kredi başvurusuna göre sizi analiz edecek ve bu değerlendirme sonucunda size hızlı sonuçlar verecektir. Kredi notu 1300 ve üzeri olanlar hemen yetkilendirilecek, kredi notu düşük olanlar ise banka şubelerine davet edilerek gelir belgeleri ile başvuru yapma imkanı sunulacak. Krediler 36 aya varan vadelerde geri ödenebilecek.