Ekonomi

Akbank ve 2 Kamu Bankası Duyurdu: Bankadan Hemen Ödemeli 36 Ay Vadeye Kadar 43999 TL Ödeme Verilecek

Akbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 43999 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi verileceği açıklandı. 36 ay vadeli kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlemler gerçekleştirerek, aynı gün içinde destek verilerek, kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılacağı duyuruldu. Akbank, Ziraat Bankası Vakıfbank, üzerinde, sizlerin de hesapları olması durumunda acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve kredi kullanabilirsiniz.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız bu banka hesabınızın olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerinizi yapabilecek ve ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan başvurularda Acil İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacaktır.

Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlayan bankaların başında geliyor. Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK

Ülkemizde hem kredi başvurusu yapacağımız zaman düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi alabileceğimiz, bankaların başında gelen Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank hesabınız varsa sadece 5 gün kaldı

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT: Emekli ve Çalışanlara 37000 TL Ödeme Veriyor

43999 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapmanız olanak sağlanıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanmanız durumunda sizlere ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 kredi imkanı sağlanmaktadır.