Akbank ve 2 Banka Daha Açıklamayı Bu Sabah Yaptı! Yardım Edecek ve 10.000 TL İçin Şart Aramayacaklar. üç bankadan bu sabah gelen açıklama ile birlikte 10000 TL ödeme alınacağı haberi geldi.

Akbank ve 2 Banka Daha Açıklamayı Bu Sabah Yaptı! Yardım Edecek ve 10.000 TL İçin Şart Aramayacaklar. üç bankadan bu sabah gelen açıklama ile birlikte 10000 TL ödeme alınacağı haberi geldi. Akbank Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara hızlı birşekilde sonuç verilerek, acil nakit ihtiyaçları karşılanmaktadır. Akbank Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. 

Akbank 

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden SMS atarak işlem yapabiliyor. 44 25 numarasına kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak gönderin. Başvuru yapacak olan kişiler bu şekilde yapmış oldukları başvuru sonrasında 5 dakika içerisinde sonucunu alabilecek onaylanan tutarı, kendi hesabına hemen yaptırabilecektir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını 5 dakika içerisinde kendi hesaplarında görebilir. Bunun için bankadan bir hesabınızın olması ve internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. 

Akbank-4

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Garanti Bankası 

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabiliyor. Sigortalı olarak çalışan vatandaşların 3 aydır aynı işyerinde çalışıyor olması durumunda, Garanti Bankası, kimlikleriyle birlikte bu kişilere hemen sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası şubeleri haricinde, bankanın internet sitesi, bankanın müşteri hizmetleri numarası ve bankanın atmsi üzerinden de kredi kullanabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde banka üzerinden sonuç alabilecektir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazarak, 4411 numarasına göndermeleri durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacaktır.