Akbank üzerinden son dakika yeni bir kampanya Haberi geldi. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler yeni kampanyaya katılarak 50 bin TL kredi onayı alabilir. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda 15 dakika içerisinde hemen sonuç alabilecekleri yeni kredi kampanyası başladı. Akbank üzerinden yapılan bu kampanyaya emekli olan çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuruda bulunabilecek. Akbank üzerinden yapılan kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor.

SMS ile Kolay Kredi Başvurusu 

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden kredi yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin. Sms ile yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu sonucu olumlu olursa kredi kullanmak için banka şubesine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak burada Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Akbank müşterisi mobil uygulamadan

Akbank üzerinden 50.000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız bunu bile uygulama üzerinden hemen başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. Bu bankada hesabı olan vatandaşlar 50.000 TL'ye kadar mobil uygulama üzerinden kredi kullanmak istiyorsa banka müşterisi olması şartı ile birlikte bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığı şifresi olarak hemen Kredi başvurusunda bulunabilecek ve kredi onayı alınması durumunda şubeye gitmeden Kredi hesabı yatırabilecek. 

akbank12

Emekli olan kişilere 

Emekli olan vatandaşlar da Akbank üzerinden emekli maaşı alması durumunda en yüksek limitli kredi kullanabilir hem de düşük faiz oranları ile bu bankadan almış oldukları Kredi kampanyasından yararlanabilir. Emekli maaşınızı kolankaya taşıyarak ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz gibi ayrıca bankadan emekli promosyonu olarak 2.000 TL'ye kadar nakit alabileceksiniz.