Ekonomi

Akbank, TEB, Denizbank ve Garanti Bankası 44.000 TL Ödeme Veriyor! Başvuru Yapan Hazır Kredi Kullanıyor

Akbank Garanti Bankası, Denizbank ve TEB Bankası üzerinden 44000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler hazır kredi başvurularında bulunarak, 36 ay vadeli kredileri hemen hesaplarına yatırabiliyor. Akbank Garanti Bankası, Denizbank ve TEB Bankası üzerinden 44000 TL kredi kullanmak isteyen bireysel müşterilerin 18 yaşından büyük olması ve banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredileri hemen aynı gün içinde ister banka şubelerinden, isterlerse de internet üzerinden kullandırılmaktadır.

44000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalardan faydalanmak istiyorlarsa, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilecek.

Akbank Garanti Bankası, başvuru nasıl yapılır?

  • Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Kredi yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numarasına 44 25 numarasına mesaj olarak gönderin. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapabilmektedir.
  • Garanti Bankası, 44000 TL kredi başvurusu yapmak için şubelere gitmeden işlemlerinizi hemen yapabileceğiniz kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştiren kişiler, 5 dakikada kredi sonucunu öğrenebilir.

Garanti Bankası ve Akbank üzerinden yapılan tüm başvurularda, TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz.

Denizbank ve TEB Bankası, başvuru nasıl yapılır?

  • Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, şartlara uygun olarak cep telefonunuz üzerinden SMS atabilirsiniz. Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır.
  • Tc kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ise sizlere ihtiyaç kredisi verecek olan TEB Bankası, 5 dakikada kredi sonucunu vermektedir.